IL Divo dłużej w Polsce!

IL Divo dłużej w Polsce!

Robiący na całym świecie furorę zespół IL Divo do przyszłorocznej ( 2013 przyp.) trasy koncertowej przygotowywać się będzie w Polsce! Grupa spędzi kilka dni w Gdańsku, gdzie będzie pracować nad swoim programem.
Międzynarodowa grupa w 2013 roku zagra koncerty w najbardziej rozpoznawalnych ośrodkach naszego globu. Wszystko rozpocznie się jednak w Polsce, gdzie zespół spędzi blisko tydzień.
IL Divo przygotowuje nowy program. Wszystkie szczegóły muszą być dopracowane w stu procentach, ponieważ będą prezentowane przez cały rok w bardzo wielu krajach. W związku z tym, że trasa rozpoczyna się od koncertu w ERGO ARENIE, muzycy postanowili, że przyjadą do naszego kraju wcześniej i tutaj będą dopracowywać wszystkie niuanse swoich występów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM,  która jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE. To wydarzenie będzie miało miejsce 15 marca 2013 roku.
Tuż po koncercie w ERGO ARENIE zespół odwiedzi Berlin. Później będzie między innymi w Monachium oraz Hamburg. Zaplanowane zostały już także koncerty w krajach skandynawskich.
Tampere, Helsinki, Malmo – to tylko niektóre miejsca, w których będzie można usłyszeć Il Divo – tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
Zespół odwiedzi także Amsterdam. Ponadto zagra koncerty we Frankfurcie, Brukseli oraz Lipsku. Ważnym przystankiem na trasie koncertowej będą występy na Wyspach Brytyjskich. IL Divo zaśpiewa między innymi w: Glasgow, Liverpoolu, Manchesterze, Londynie, Cardiff oraz w Dublinie.
Warto przypomnieć, że podczas przyszłorocznej trasy koncertowej IL Divo towarzyszyć będzie walijska piosenkarka Katherine Jenkins.
Tymczasem cały czas można nabywać bilety na wyjątkowy gdański koncert. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim. Do 24 grudnia trwa też specjalna promocja. Wszyscy, którzy w tym czasie zakupią dowolny bilet na koncert za pośrednictwem www.imprezyprestige.com otrzymają dodatkowo za złotówkę najnowszy album zespołu “Il Divo Greatest Hits”.

żródło: http://kultura.wp.pl/title,IL-Divo-dluzej-w-Polsce,wid,15152719,wiadomosc.html?ticaid=1fdae

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s