"Love Changes Everything" to utwór, który już wkrótce będzie można usłyszeć w wykonaniu zespołu.

Il Divo nagrywa kolejny hit

“Love Changes Everything” to utwór, który już wkrótce będzie można usłyszeć w wykonaniu zespołu.
Muzycy tej grupy przyjęli zaproszenie Michaela Balla, znanego brytyjskiego aktora musicalowego i nagrali wspólnie piosenkę na potrzeby jego nowej płyty.
Obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy. Utwór powinien ujrzeć światło dzienne w najbliższym czasie. Być może, będzie można go usłyszeć także w trakcie koncertu zespołu w Polsce, który odbędzie się już 15 marca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.
– Na koncert w Polsce, podobnie jak i na całą wiosenną trasę koncertową, zespół IL DIVO przygotowuje specjalny program. Wiadomo już, że znajdzie się w nim kilka nowych utworów. Być może także “Love Changes Everything” – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w hali ERGO ARENA.

Muzycy IL Divo i Michael Ball nie mają wątpliwości, że wspólne wykonanie “Love Changes Everything” okaże się wielkim sukcesem i zyska dużą popularność.
– Miło mi poinformować, że wraz z naszym przyjacielem Michaelem zrobiliśmy to. Nagraliśmy wspólnie utwór “Love Changes Everything” i brzmi to naprawdę niesamowicie! To było coś wspaniałego, że mogłem nagrywać wspólnie z jednym z moich ulubionych aktorów musicalowych – powiedział Carlos Marin z IL Divo.
– Współpraca z chłopakami z IL Divo była wielką przyjemnością. Spędziliśmy naprawdę fajny czas razem w studio, nagrywając “Love Changes Everything” – dodał z kolei Michael Ball.
Zespół IL Divo do Polski przyjedzie już 15 marca. Cały czas można nabywać bilety na koncert, który odbędzie się w hali ERGO ARENA. Można to robić za pośrednictwem stron http://www.imprezyprestige.com oraz http://www.eventim.pl oraz w sklepach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

żródło: http://koncerty.newsweek.pl/artykuly/il-divo,il-divo-nagrywa-kolejny-hit,100937,1,1.html

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s