Il Divo w TVP Polonia

Il Divo w TVP Polonia

 

 Koncert IL DIVO po raz kolejny będzie można zobaczyć w ogólnopolskiej telewizji. Tym razem londyńskie show wyemituje TV Polonia. Na dwa tygodnie przed występem grupy w Trójmieście pojawia się okazja do poznania jej twórczości.

Z chwilą ogłoszenia koncertów IL Divo w Polsce, zespół ten nie miał zbyt wielu fanów w naszym kraju. Teraz jest zupełnie inaczej. Bilety na występ śpiewaków w ERGO ARENIE, który odbędzie się już 15 marca, sprzedają się w bardzo szybkim tempie. IL Divo interesują się również media. Po emisji koncertu grupy w Polsacie i TVP 1, pokazaniem IL Divo na swojej antenie zainteresowały się kolejne ogólnopolskie telewizje.
– Tym razem koncert wyemituje TVP Polonia. Pierwsza emisja już 2 marca o godzinie 18:40 – informuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w ERGO ARENIE.
W TVP Polonia zostanie wyemitowany londyński koncert grupy. Warto podkreślić, że nie skończy się na jednej emisji. Zostanie ona bowiem ponowiona jeszcze dwa razy. Koncert zostanie pokazany w TVP Polonia również 3 marca o godzinie 23:00 i 6 marca o godzinie 13:00.
– Na pewno warto zasiąść w jednym z tych terminów przed telewizorem i wczuć się w klimat koncertu, który już niebawem odbędzie się w Polsce – tłumaczy Janusz Stefański.
Emisje koncertów w ogólnopolskich telewizjach i inne działania promocyjne sprawiły, że zespół stał się rozpoznawalny w Polsce. Co ciekawe, ma to przełożenie nie tylko na sprzedaż biletów na marcowy występ grupy w ERGO ARENIE. – Wiemy również, że kampania promocyjna sprawiła, że zdecydowanie lepiej sprzedają się w Polsce płyty IL Divo. Ten zespół przestał być dla Polaków anonimowy i ma już naprawdę wielu fanów w naszym kraju. Będzie to doskonale widać podczas marcowego koncertu. Hala ERGO ARENA wypełni się niemal po brzegi – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert IL Divo w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE cały czas znajdują się w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron http://www.imprezyprestige.com i http://www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

żródło:  http://koncerty.newsweek.pl/artykuly/il-divo,il-divo-w-tvp-polonia,101917,1,1.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s