David Miller o pracy z Simonem Cowellem, nagrywaniu ‘Wicked Game’…

  autor: Wade Tatangelo Twitter.com/wtatangelo, wtatangelo@bradenton.com
   http://www.bradenton.com – 14.06.2012

Il Divo, ludzie, którzy uposzechniają  operę , zabrali do domu tytuł –  Artysty Dekady  Classic Brit Awards ( w maju 2012) . Biorąc pod uwagę fakt, że kwartet wokalny sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, nagroda nie powinna być zaskoczeniem.To nadal porusza  amerykańskiego tenora Davida Millera, który udziela wywiadu przez telefon.

“Wiemy, że zrobiliśmy coś,co ludzie chcą słuchać,” powiedział, “to bardzo wzruszająca chwila.”(…)Skład  Il Divo, nazwy która jest po włosku odpowiednikiem żeńskiej DIVY  jest od początku ten sam.


Miller i reszta zespołu został zaproszony dowspółpracy z   Simonem Cowellem, który  w tym samym czasie był producentem  muzyczny i znanym z ostregojęzyka  jurorem  “American Idol”

 “On zawsze nas wspierał, zachęcał ” powiedział Miller chichocząc. “On nigdy nie powiedział czegoś w stylu:” To jest coś najgorszego, co usłyszałem. “W 2004 r., miał miejsce debiut Il Divo  i piosenki  natychmiast stały się światowym hitem.(…)“Game Wicked”  to utwór Chrisa Isaaka, któy to kompozytor  “nigdy” pozwala wykonywać swoich piosenek…ale jego mama mogła pomóc.“Rzecz w tym, że jego mama,  włoskiego pochodzenia, był naszą fanką, i  kiedy dotarliśmy do Isaaka, ona pomogła” powiedział Miller.Transakcja była jasna . Mogliby nagrać piosenki, ale  w języku matki krewnych.“Wydaje się, ze względu na nią, ale w porządku ,” powiedział Miller. “Ale  musieliśmy to zrobić w języku włoskim, jak arię operową “.(…)Media nie bagatelizują  atrakcyjnego wizerunku grupy. Miller przypomniał sobie New York Times, i  opisanie  Il Divo jako  “rewelacyjną grupę ubraną przez Armaniego”.
Czy jesteście symbolem seksu? “To mnie wciąż zdumiewa ,” powiedział Miller.
http://www.bradenton.com/2012/06/14/4076313/il-divos-david-miller-on-working.html
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s