Koncert umieści Kat wśród słowików

IL DIVO KF FINAL PRESS SHOT 9 NOV.jpgAutor:  Beth Allcock  4.01.2013 
Fragmenty wywiadu – …Tegoroczna trasa koncertowa Il Divo będzie przebiegała z udziałem  walijskiej mezzosopranistki  Katherine Jenkins. Chociaż znają się od ośmiu lat Urs powiedział, że jest to pierwszy przykład współpracy Il Divo z innym wokalistą. “Nie możemy  się doczekać i szanujemy profesjonalizm Katherine Jenkins ,” powiedział.“Swego czasu powiedzieliśmy , że my znamy się od wielu lat , ale  nigdy nic razem nie zrobiliśmy.To pierwszy raz, kiedy rzeczywiście wystąpi razem z nami. Nasi fani mają mieszane uczucia.Wiele osób cieszy się z tego pomysłu, ale wiele naszych fanek wolałby nas do tylko dla  siebie i nie chcą widzieć innego wykonawcy razem z nami na scenie.Myślę, że, z muzycznego punktu widzenia, to będzie bardzo ciekawe doświadczenie  –  kobieta rzem  z nami na scenie.Oczywiście, doda to nowej, interesującej barwy naszym interpretacjom. Katherine będzie w środkowej części koncertu a Il Divo będzie otwierać i zamykać całe show. Będziemy śpiewać razem  z nią, ale nie wiem dokładnie, jak wiele piosenek. Mamy  podobny repertuar, który śpiewamy i który będzie głównym punktem wyjścia.Będzie również zupełnie nowy repertuar”[…] Urs powiedział również , że coraz trudniej jest wybrać utwory to aranżacji.
” Po prostu trzeba  zawęzić listę utworów i  wziąć najbardziej popularne , które potem wykonamy,” dodał.“Takie , jak Unbreak My Heart and Unchained Melody są wszędzie znane i   popularne, są ulubionymi utworami naszej publiczności”.

Advertisements

One thought on “Koncert umieści Kat wśród słowików

  1. Witam, wszystkim osobom, które planują wyjazd na koncert do Areny samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu przez parkomi.pl – wygodnie i bez stresu – obawiam się, że w dzień imprezy może być trudno o miejsce parkingowe.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s