Koncert umieści Kat wśród słowików

IL DIVO KF FINAL PRESS SHOT 9 NOV.jpgAutor:  Beth Allcock  4.01.2013 
Fragmenty wywiadu – …Tegoroczna trasa koncertowa Il Divo będzie przebiegała z udziałem  walijskiej mezzosopranistki  Katherine Jenkins. Chociaż znają się od ośmiu lat Urs powiedział, że jest to pierwszy przykład współpracy Il Divo z innym wokalistą. “Nie możemy  się doczekać i szanujemy profesjonalizm Katherine Jenkins ,” powiedział.“Swego czasu powiedzieliśmy , że my znamy się od wielu lat , ale  nigdy nic razem nie zrobiliśmy.To pierwszy raz, kiedy rzeczywiście wystąpi razem z nami. Nasi fani mają mieszane uczucia.Wiele osób cieszy się z tego pomysłu, ale wiele naszych fanek wolałby nas do tylko dla  siebie i nie chcą widzieć innego wykonawcy razem z nami na scenie.Myślę, że, z muzycznego punktu widzenia, to będzie bardzo ciekawe doświadczenie  –  kobieta rzem  z nami na scenie.Oczywiście, doda to nowej, interesującej barwy naszym interpretacjom. Katherine będzie w środkowej części koncertu a Il Divo będzie otwierać i zamykać całe show. Będziemy śpiewać razem  z nią, ale nie wiem dokładnie, jak wiele piosenek. Mamy  podobny repertuar, który śpiewamy i który będzie głównym punktem wyjścia.Będzie również zupełnie nowy repertuar”[…] Urs powiedział również , że coraz trudniej jest wybrać utwory to aranżacji.
” Po prostu trzeba  zawęzić listę utworów i  wziąć najbardziej popularne , które potem wykonamy,” dodał.“Takie , jak Unbreak My Heart and Unchained Melody są wszędzie znane i   popularne, są ulubionymi utworami naszej publiczności”.

One thought on “Koncert umieści Kat wśród słowików

  1. Witam, wszystkim osobom, które planują wyjazd na koncert do Areny samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu przez parkomi.pl – wygodnie i bez stresu – obawiam się, że w dzień imprezy może być trudno o miejsce parkingowe.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s