Divo porwało publiczność

żródło: http://www.nice.pl/O_firmie/Aktualnosci,9818/IL_Divo_porwalo_publicznosc

2013-03-18 IL Divo porwało publiczność

Zespół IL Divo był pierwszą gwiazdą w ramach tegorocznego cyklu The Nice Music Stars. Czterech amerykańskich tenorów dało niezapomniany koncert w gdańskiej ERGO Arenie. Wydarzenie obejrzało na żywo ponad 8 tys. widzów, w tym nabywcy automatyki Nice, którzy zakupili produkty z oferty koncertowej od początku marca.
Grupa IL Divo zaprezentowała zupełnie nowy program i wystąpiła wspólnie z Katherine Jenkins. Podczas koncertu nie zabrakło doskonale znanych utworów, a także nowych wykonań. Publiczności w ERGO ARENIE do gustu przypadły zwłaszcza duety z Katherine Jenkins. – Nasze głosy brzmią razem chyba całkiem dobrze. To już nie pierwszy raz, kiedy zdecydowaliśmy się na żeński akcent. Wcześniej koncertowała z nami Barbra Streisand. Teraz Katherine Jenkins – tłumaczył David Miller z IL Divo. Warto jednak podkreślić, że piosenki IL Divo po raz kolejny wzbudzały olbrzymie emocje. Była radość, wzruszenie, a nawet łzy szczęścia.
Koncertem IL Divo zainaugurowany został cykl koncertów wielkich gwiazd The Nice Music Stars. Przypominamy, że od początku marca 2013 r. do każdego zestawu automatyki Nice z oferty koncertowej dołączany jest formularz zgłoszeniowy. Nabywca Nice sam wskazuje koncert wielkiej gwiazdy, którą chce zobaczyć na żywo. Łącznie firma Nice przekaże w tym roku swoim klientom tysiące biletów. Lista gwiazd jest stale uzupełniana. Najbliższy koncert w ramach The Nice Music Stars odbędzie się w Łodzi, a gwiazdą będzie idol większości nastolatek – Justin Bieber.
Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej www.nice.pl/The_Nice_Music_Stars. Produkty objęte promocją są do nabycia u blisko 1 500 Partnerów Handlowych Nice na terenie całej Polski.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s